BusinessReport CRM Customer Relationship Management

Business Report CRM vám pomôže organizovať a budovať ešte lepšie vzťahy s vašimi zákazníkmi v predaji, marketingu, či poprednom servise.
red-image02.png

MaintPlan CMMS Maintenance Management System

MaintPlan CMMS vám prináša nové možnosti pre znižovanie nákladov, zlepšovanie riadenia údržby a zavedenie Total Productive Maintenance vo vašej spoločnosti
red-image01.png

Naše úspešné realizácie

Kvalitu našich riešení dokazujú úspešné realizácie pre mnohé slovenské aj zahraničné spoločnosti z oblasti služieb, obchodu alebo priemyslu.
red-image04.png

Naše realizácie  /  všetky projekty

Ref1

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia Trnava, popredného výrobcu  gumokovových a plastových dielov pre lodný, letecký, ale hlavne automobilový priemysel vrátane známych značiek Porsche, Ferrari alebo Maserati.  


Ref2

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť c2i Dunajská Streda, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych závodných automobilov, lodí a lietadiel. 


Ref3

 Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. Trstená a Stará Ľubovňa, popredného výrobcu elektrotechnických komponentov pre automobilový priemysel, domáce spotrebiče a náradie .   
 


Ref4

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť CHIRANA T. Injecta Stará Turá, jedného z najväčších svetových výrobcov jednorázových striekačiek a injekčných ihiel patriaceho spoločne s firmami Vitrex a Chirmax do skupiny CTI Group.


CRM a CMMS informačné systémy

Vítame Vás na stránkach spoločnosti EasySoft!

 9001%201000dpi

Zaoberáme sa vývojom CRM a CMMS informačných systémov a ich implementáciou u zákazníkov. 

Našim cieľom je stať sa vyhľadávaným, spoľahlivým a uznávaným partnerom pre slovenské
i zahraničné spoločnosti, ktoré hľadajú pre podporu svojich obchodných, marketingových
či servisných procesov vhodné softvérové nástroje.