BusinessReport CRM Customer Relationship Management

Business Report CRM vám pomôže organizovať a budovať ešte lepšie vzťahy s vašimi zákazníkmi v predaji, marketingu, či poprednom servise.
red-image02.png

MaintPlan CMMS Maintenance Management System

MaintPlan CMMS vám prináša nové možnosti pre znižovanie nákladov, zlepšovanie riadenia údržby a zavedenie Total Productive Maintenance vo vašej spoločnosti
red-image01.png

Naše úspešné realizácie

Kvalitu našich riešení dokazujú úspešné realizácie pre mnohé slovenské aj zahraničné spoločnosti z oblasti služieb, obchodu alebo priemyslu.
red-image04.png

Naše realizácie  /  všetky projekty

Ref1

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť LOMBARDINI SLOVAKIA, s.r.o. Martin, ktorá patrí do skupiny KOHLER a zaoberá sa výrobou malých spaľovacích motorov


Ref2

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť PRIMA POPRAD, s.r.o., ktorá výrába plastové komponenty pre automobilový priemysel a pre bielu techniku. 


Ref3

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť KOVAL SYSTEMS,a.s., ktorá vyrába bankovú, trezorovú a archivačnú techniku a poskytuje záručný a pozáručný servis.
 


Ref4

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť PROKEŠ & Co.SK, s.r.o., ktorá vyrába gumové súčasti pre automobilový a elektrotechnický priemysel.


CRM a CMMS informačné systémy

Vítame Vás na stránkach spoločnosti EasySoft!

 9001%201000dpi

Zaoberáme sa vývojom CRM a CMMS informačných systémov a ich implementáciou u zákazníkov. 

Našim cieľom je stať sa vyhľadávaným, spoľahlivým a uznávaným partnerom pre slovenské
i zahraničné spoločnosti, ktoré hľadajú pre podporu svojich obchodných, marketingových
či servisných procesov vhodné softvérové nástroje.