BusinessReport CRM Customer Relationship Management

Business Report CRM vám pomôže organizovať a budovať ešte lepšie vzťahy s vašimi zákazníkmi v predaji, marketingu, či poprednom servise.
red-image02.png

MaintPlan CMMS Maintenance Management System

MaintPlan CMMS vám prináša nové možnosti pre znižovanie nákladov, zlepšovanie riadenia údržby a zavedenie Total Productive Maintenance vo vašej spoločnosti
red-image01.png

Naše úspešné realizácie

Kvalitu našich riešení dokazujú úspešné realizácie pre mnohé slovenské aj zahraničné spoločnosti z oblasti služieb, obchodu alebo priemyslu.
red-image04.png

Naše realizácie  /  všetky projekty

Ref1

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o., ktorá patrí do skupiny Arbonia a zaoberá sa výrobou okien z plastov.


Ref2

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť LINAK A/S, Norborg, Dánsko, ktorá je svetovou jednotkou vo výrobe a vývoji elektrických lineárnych pohonov a systémov ich riadenia.


Ref3

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť FAURECIA INTERIORS PARDUBICE s.r.o., ktorá je dodávateľom interiérových dielov pre automobilový priemysel (TPCA, GM, Škoda,…).  
 


Ref4

Dodávka CMMS systému MaintPlan pre spoločnosť SCHINDLER DUNAJSKÁ STREDA a.s., ktorá patrí do Schindler Group a je zameraná na výrobu výťahov a ich komponentov pre európsky trh. 


CRM a CMMS informačné systémy

Vítame Vás na stránkach spoločnosti EasySoft!

 9001%201000dpi

Zaoberáme sa vývojom CRM a CMMS informačných systémov a ich implementáciou u zákazníkov. 

Našim cieľom je stať sa vyhľadávaným, spoľahlivým a uznávaným partnerom pre slovenské
i zahraničné spoločnosti, ktoré hľadajú pre podporu svojich obchodných, marketingových
či servisných procesov vhodné softvérové nástroje.