O nás

Naše poslanie 

Zaoberáme sa vývojom informačných systémov a ich implementáciou u zákazníkov.

Náš cieľ  

Našim cieľom je stať sa vyhľadávaným, spoľahlivým a uznávaným partnerom pre slovenské i zahraničné spoločnosti, ktoré hľadajú pre podporu svojich obchodných, marketingových či servisných procesov vhodné softvérové nástroje.

Naše riešenia     

Aplikačné riešenia Business Report CRM a MaintPlan CMMS sú vlastnými produktami našej spoločnosti. Vývoj prebieha od roku 2003 a aplikácie používajú naši zákazníci na Slovensku, v Čechách, Poľsku, Maďarsku či Rumunsku. Obe riešenia sú dostupné v slovenskom, českom a anglickom jazyku vrátane dokumentácie. Viac sa o ich vlastnostiach a prínosoch dozviete v časti Riešenia.

Naše  služby  

Zabezpečujeme dodávku všetkých služieb nevyhnutných pre úspešné zavedenie našich riešení do užívania. Realizujeme všetky etapy dodávky - od analýzy potrieb, cez zákaznícke úpravy na mieru až po inštaláciu či zaškolenie užívateľov aj administrátora. Samozrejmosťou sú služby záručného i pozáručného servisu. Viac sa dozviete v časti Služby.

Naše referencie  

Pár slov o našich zrealizovaných projektoch Vám prinášame v časti Referencie. V prípade, že Vás naše riešenia zaujali a máte záujem bližšie sa s niektorým z nich  oboznámiť, kontaktujte nás za účelom dohodnutia si stretnutia.  

Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste nám venovali a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.  

Ing. Eduard Baláž
riaditeľ spoločnosti 

Naše posledné realizácie ...